Chovná stanice Ruských modrých koček s PP

Máme koťátka!

02.01.2016 16:46

Je mi velkým potěšením oznámit narození 4 krásných koťátek. Mia zvládla vše sama, pomohla jsem pouze s osušením koťátek a s odsáním vody.

Vše se zdálo být v pořádku, až třetí  den při ranním vážení jsem zjistila, ze jedno kotě ztratilo na váze, to nebylo dobré a znamenalo to, že něco není v pořádku. Ihned jsem kontaktovala zkušenou chovatelku paní Svatošovou z Prahy a ta hned vytušila, že koťě se nejspíš napilo plodové vody a hrozí mu pneumonie, nebo otrava. Zajela jsem k MVDr.Berkovi do jeho ordinace v Italské ulici, který vyšetříl jak kočku po porodu, tak koťě a nasadil antibiotika. Konstatoval, že teplotu má v pořádku a váha zatím není až tak malá, má tedy šanci přežít, pokud bude mít výživu a klid.

 Nezbývalo než čekat a důsledně na kotě dohlížet aby jedlo.

Ráno se na váze objevila stejná hodnota, jako večer, ale kotě se zdálo býti vitálnejší a během dne váha pomaličku stoupala, následující ráno se již na displeji ukázalo o 15gramů více a tak to jde dál a dál, z čehož mám nesmírnou radost, je to velká bojovnice( dle MVDr.Berky se jedná o holčičku) a podle toho dostane i jméno. Za jeho pomoc jsem mu moc a moc vděčná.

Pohlavím ostatních si zatim nejsem jistá, ale tipuji na samé holky.

 

Narozena ze spojení:

Halimede Nerthiana*CZ x IC Benjamin Jeryje*CZ

Kontakt

Catta Mea. CZ, Petra Legemzová

petuldavorel@seznam.cz

Praha Řepy

+420 721 671 824

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode